Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
4°C

Pracownicy

Stanowisko

Imię i nazwisko

Numer telefonu
stacjonarny

Telefon komórkowy 

e-mail   

Wójt Marcin Filoda      m.filoda@lubasz.pl
Zastępca Wójta/Sekretarz Gminy Grażyna Graj       grazyna.graj@lubasz.pl
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego/ Stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Magdalena Słodowa 672644224  790 201 783  magdalena.slodowa@lubasz.pl
Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Kinga Wenderlich 672644207  600 248 919  kinga.wenderlich@lubasz.pl
Skarbnik  Renata Fąferek 672644213    renata.faferek@lubasz.pl
Zastępca Skarbnika / Inspektor ds. księgowości budżetowej  Luiza Piątek 672644213  790 203 574  luiza.piatek@lubasz.pl
Inspektor ds. wymiaru podatku i opłat Arleta Przybył 672644214  790 203 618  arleta.przybyl@lubasz.pl
Inspektor ds. księgowości podatkowej Agnieszka Wójcik 672644214  790 203 857  agnieszka.wojcik@lubasz.pl
Inspektor ds. księgowości budżetowej Dominika Grębka 672644203  790 203 618   dominika.grebka@lubasz.pl
Inspektor ds. płacowych Magdalena Skałecka 672644203  790 202 865  magdalena.skalecka@lubasz.pl
Inspektor ds. księgowości budżetowej Agnieszka Ławniczak - Wachowiak 672644215  790 203 596  agnieszka.lawniczak@lubasz.pl
Inspektor ds. księgowości podatku  VAT Maria Budner 672644215  790 201 183  maria.budner@lubasz.pl
Inspektor ds. obsługi kasy Agnieszka Trafas 672644201  790 202 486  agnieszka.trafas@lubasz.pl
Inspektor ds ewidencji działalności gospodarczej i infrastruktury Danuta Wiza 672644204  608 480 603  danuta.wiza@lubasz.pl
Referenet ds. społecznych i zarządzania kryzysowego Elżbieta Janasek 672644222  722 323 237  elzbieta.janasek@lubasz.pl
Inspektor ds. kadrowych i zaopatrzenia Iwona Ratajczak 672644222
790 203 786
 iwona.ratajczak@lubasz.pl
Stanowisko ds. obsługi sekretariatu Anna Szwed 672556012  790 201 853  anna.szwed@lubasz.pl
Kierownik referatu ds. rozwoju gminy Adam Ratajczak 672644202  790 203 054  adam.ratajczak@lubasz.pl; inwesycje@lubasz.pl
Inspektor ds. zamówień publicznych Andrzej Łusiewicz 672644208  790 203 814  andrzej.lusiewicz@lubasz.pl
Referent ds. infrastruktury drogowej Waldemar Soboczyński 672644206  664 193 254  waldemar.soboczynski@lubasz.pl
Inspektor ds. budownictwa i remontów Wiesław Graj 672644210  790 202 852  wieslaw.graj@lubasz.pl
Inspektor ds. ochrony środowiska Andrzej Żaczek  672644210  535 419 377  andrzej.zaczek@lubasz.pl
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami i rolnictwa Alicja Kaźmierczak 672644205  790 202 483  alicja.kazmierczak@lubasz.pl
Inspektor ds.informacji przestrzennej i środowiskowej Natalia Just 672644205  790 203 956  natalia.just@lubasz.pl
Inspektor ds. promocji i pozyskiwania środków Liliana Helwich 672644204  502 784 236  liliana.helwich@lubasz.pl; promocja@lubasz.pl
Inspektor ds. obsługi informatycznej Tomasz Lipski 672644212  790 203 479  tomasz.lipski@lubasz.pl
Referent ds. systemów teleinformatycznych Marcin Mrówka 672644212  784 555 050  marcin.mrowka@lubasz.pl
         
         

 

 
DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.