Gmina Lubasz

Relacja z LXIV (64) sesji obecnej kadencji Rady Gminy Lubasz

Ocena 0/5

W dniu 18 kwietnia 2024 roku odbyła się LXIV (64) sesja obecnej kadencji Rady Gminy Lubasz. W sesji wzięło udział 15 radnych, Wójt Gminy, Z-ca Wójta, Skarbnik, zaproszeni goście. 

Sesja obejmowała część uchwałodawczą. Radni podjęli 4 uchwały w sprawie: 
1) zmiany w uchwale budżetowej na 2024 rok,
2) zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2024 -2036,
3) przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi na uchwale 
nr LX/472/2023 z dnia 19.12.2023r Rady Gminy Lubasz wraz z odpowiedzią na skargę,
4) przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Gminie Lubasz na rok 2024. 

Po części uchwałodawczej głos zabrał Wójt Gminy Lubasz dziękując mieszkańcom gminy Lubasz za udział w wyborach w dniu 7 kwietnia br. i oddane głosy na niego. Podziękował również wszystkim biorącym udział w wyborach oraz pogratulował wyników i otrzymanych mandatów. Podziękowania za współpracę złożyli radni: Estera Nobik i Andrzej Nowak. 
Przewodnicząca Rady Gminy Żaneta Andrzejewska podziękowała radnym za powierzoną funkcję przez 2 kadencje, za zaufanie i wsparcie w trudnych sytuacjach. Pani Przewodnicząca oraz Wiceprzewodniczący wraz z Wójtem Gminy Lubasz, zastępcą Wójta i skarbnikiem gminy jeszcze raz podziękowali i wręczyli kwiaty radnym. Kończą pracę w Radzie Gminy Lubasz w związku z zakończeniem VIII kadencji: Pani Estera Nobik, Pan Kazimierz Wicher, Pan Andrzej Nowak, Pan Paweł Borowiak, Pan Jacek Michalak.

Elżbieta Janasek
ref. ds. społecznych

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności