Gmina Lubasz

Spacer z różową wstążką

Ocena 0/5

 We wtorek, 28 października 2025 r. o godz. 16:00 spotykamy się przy Amfiteatrze w Lubaszu, aby wspólnie przejść 5 km wokół jeziora.  

Ten spacer to nie tylko aktywność fizyczna i piękna trasa przy jeziorze, ale przede wszystkim wyraz wsparcia dla kobiet walczących z rakiem piersi.

Każdy krok ma znaczenie, bo razem możemy pokazać solidarność i przypomnieć, jak ważna jest profilaktyka i wzajemna pomoc.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Lubasza i okolic.

Niech to będzie czas wspólnego wsparcia, integracji i świadomości.

Misja ta zorganizowana jest przez EDUKACJĘ LUBASZ.

rak_piersi 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia