Gmina Lubasz

Życzenia dla Pań

Ocena 0/5

      Dzień Kobiet to niewątpliwie wyjątkowy dzień w roku. Z okazji tego święta pragniemy życzyć wszystkim Paniom zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, zarówno tych dużych, jak i tych trochę mniejszych. Bądźcie zawsze uśmiechnięte i pogodne, pełne życiowej energii. 

      Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze. Niech pogoda ducha towarzyszy Wam każdego dnia, a poczucie ciepła, przyjaźni i miłości dają Wam pełnię satysfakcji w życiu. 

Dziękując za Waszą obecność, życzymy wielu sukcesów i szczęścia w życiu osobistym oraz zawodowym 

 

Wójt Gminy Lubasz                                    Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lubasz

     Marcin Filoda                                                              Kazimierz Wicher

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności