Gmina Lubasz

Zaproszenie na szkolenie dotyczące błękitno-zielonej infrastruktury

Ocena 0/5

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz organizatorów szkoleń w ramach projektu „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0” serdecznie zapraszamy:

  • mieszkańców naszej gminy,
  • przedstawicieli organizacji pozarządowych,
  • przedsiębiorców i innych zainteresowanych

do udziału w szkoleniu z tematyki błękitno-zielonej infrastruktury.

Dostępne terminy szkolenia:

  • 27 listopada 2025 r.
  • 5 grudnia 2025 r.

Szkolenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z błękitno-zieloną infrastrukturą jako jednego z elementów procesu adaptacji do zmian klimatu i poprawy jakości zamieszkiwania.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w godzinach 10:00 – 15:00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

Szczegóły na stronie internetowej https://funduszeue.wielkopolskie.pl/rewitalizacja

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności