Gmina Lubasz

Zapraszamy na piknik "Znowu pływamy"

Ocena 0/5

Stowarzyszenie Bezpieczny Port, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaszu, Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu zapraszają na  spotkanie integracyjne pn. „Znowu pływamy”.

Program: gry, zabawy, poczęstunek, tańce i muzyka, pływanie po jeziorze.

Czwartek 15.09.2022 jezioro Lubasz godz. 10.00.

 Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa w gminie Lubasz dla uczestników projektu, osób niepełnosprawnych, przyjaciół i ich bliskich”.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności