Gmina Lubasz

Wizyta studyjna

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej pn. „Dobre praktyki w zakresie rozwoju przedsiębiorczości opartej na turystyce rowerowej i tworzenie szlaków rowerowych",  która odbędzie się w dniach 15-18 września 2024 roku.
Wyjazd ma na celu wzmocnienie potencjału mieszkańców obszaru LGD poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń z zakresu budowania partnerstw publiczno-prywatnych na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w zakresie turystyki rowerowej i ich wspólnej promocji.
 
Program obejmuje m.in.:
-Spotkanie z przedstawicielami Regionalnej Organizacji Turystycznej Północne Spisz Pieniny,
-Spotkanie z przedstawicielami Cyklostopy, organizacja zajmująca się budową i utrzymaniem infrastruktury -rowerowej na Północnym Spiszu,
-Zwiedzanie zamku z Starej Lubovli oraz skansenu,
-Spotkanie z LGD Brama Beskidu,
-Zwiedzania muzeum w Czerwonym Klasztorze.
-Szczegółowy program wizyty znajdą Państwo w załączeniu.
 
Wyjazd skierowany jest do:
-przedstawicieli ngo
-członków KGW
-pracowników jsfp
-producentów i przedsiębiorców, szczególnie z branży turystycznej i agro
-członków i pracowników LGD
-lokalnych liderów

Zgłoszenia przyjmuje biuro LGD do 5 września 2024 r. Szczegóły na stronie : https://czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&akcja=artykul&artykul=1842

Galeria zdjęć

WYJAZD STUDYJNY
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności