Gmina Lubasz

Wigilia dla Samotnych w Lubaszu

Ocena 0/5

Gminny Ośrodek pomocy w Lubaszu jak co roku zorganizował wigilię dla osób samotnych, które czekają na ten wyjątkowy dzień, gdzie mogą wspólnie usiąść przy stole i zaśpiewać kolędy. Dzięki darczyńcom, którzy okazali duże serce zostały zakupione paczki oraz pojawiły się słodkości na stołach. W ten wyjątkowy dzień zagościł Wójt Gminy Lubasz Pan Marcin Filoda wraz z Przewodniczącą Panią Elżbietą Nowak.
W magiczny czas przenieśli nas Przedszkolaki z Przedszkola Bajka w Lubaszu z grupy "Misie" wraz ze swoimi Paniami, gdzie jasełka wykonali perfekcyjnie- rosną mali artyści.

Galeria zdjęć

Wigilia dla samotnych 1 Wigilia dla samotnych 2 Wigilia dla samotnych 3 Wigilia dla samotnych 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności