Gmina Lubasz

Wielki sukces młodych piłkarzy z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego na finale wojewódzkim LZS w Rokietnicy!

Ocena 0/5

20 maja 2025r. w Rokietnicy odbył się finał wojewódzki LZS w piłce nożnej. Nasz powiat reprezentowały dwie drużyny – zwycięzcy wcześniejszych eliminacji rozegranych w Lubaszu i Pęckowie .
Starsza grupa – rocznik 2010, pod wodzą trenera Tomasza Kordego, wyszła z grupy z pierwszego miejsca. W półfinale niestety minimalna porażka 0:1 z Chodzieżą, ale w meczu o   miejsce pokazali moc i pokonali Ostrów Wlkp aż 3:0!  
Młodsza grupa – rocznik 2012, prowadzona przez trenera Jacka Michalaka, również dotarła do strefy medalowej. Po trudnym meczu z Chodzieżą i starciu z Pleszewem, ostatecznie uplasowali się tuż za podium – co także jest ogromnym osiągnięciem  
Obie drużyny zaprezentowały się z najlepszej strony – pełne zaangażowanie, pasja i sportowy duch! Jesteśmy z Was MEGA dumni!   
Wielkie podziękowania dla zawodników, trenerów i wszystkich, którzy wspierali nasze drużyny! Szczególne ukłony kierujemy do:
Prezesa LZS Krzysztofa Marcinkowskiego – za pomoc, wsparcie i organizację  
Rodziców, opiekunów i lokalnych działaczy – za niezastąpione zaangażowanie  
Dziękujemy za godne reprezentowanie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego i czekamy na kolejne sukcesy!    

Marcin Dudziak
GOK/LZS – Piłka Nożna

Galeria zdjęć

Finał Wojewódzki LZS w Rokietnicy 1 Finał Wojewódzki LZS w Rokietnicy 2 Finał Wojewódzki LZS w Rokietnicy 3 Finał Wojewódzki LZS w Rokietnicy 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności