Gmina Lubasz

Spotkanie noworoczne

Ocena 5/5

19 stycznia 2023 roku w nowej sali weselnej „Nad stawem” w Stajkowie, Samorząd Gminy Lubasz podsumował rok wspólnej działalności.

Wśród zgromadzonych gości obecni byli parlamentarzyści, samorządowcy, przedsiębiorcy, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz jednostek samorządowych, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, społecznicy.

Wójt gminy przywitał zebranych gości, podziękował za obecność oraz złożył noworoczne życzenia.  Następnie życzenia mieszkańcom złożyli zebrani parlamentarzyści oraz samorządowcy.

W blisko godzinnej prezentacji wójt gminy Pan Marcin Filoda przedstawił dotychczasowe działania samorządu, inwestycje zrealizowane w latach 2020-2022, wydarzenia kulturalne, społeczne i sportowe, które miały miejsce w 2023 r.

Kolejnym z punktów wydarzenia było wręczenie wyróżnień dla najbardziej zaangażowanych mieszkańców i mieszkanek gminy.

W dziedzinie sportu wyróżnienia otrzymali :

        - Paula Kułaga,

        - Hubert Niezborała,

        - Oskar Fąferek,

        - Maciej Buśko,

W dziedzinie kultury :

        - Krzysztof Helwich,

        - Jagoda Urban,

        - Grażyna Mierzwa,

        - Damian Grzelak,

        - Urszula Wicher,

        - Małgorzata Wiśniewska,

W dziedzinie społeczeństwa :

        - Jadwiga Kazińska,

        - Roman Nowacki,

        - Zygfryd Kozera,

        - Katarzyna Dykow,

        - Monika Golik,

        - Maria Pertek,

        - Renata Macyszyn,

        - Małgorzata Jastrzębska.

W dziedzinie gospodarka :

        - Nadleśnictwo Krucz,

        - PLASTMET Lubasz.

W dziedzinie edukacja:

        - Izabela Mleczarska,

        - Renata Małecka.

Spotkanie noworoczne było również okazją do złożenia wielu podziękowań za współpracę z podwykonawcami poszczególnych inwestycji, instytucjami finansującymi, społecznikami, pracownikami.

Miejsce spotkania noworocznego nie było przypadkowe. W ostatnim roku na terenie Stajkowa wybudowana został nowa sieć kanalizacji sanitarnej, a spotkanie  było okazją do jej zaprezentowania, przecięcia symbolicznej wstęgi oraz podziękowania za udaną współpracę z Zakładem Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych HYDROPEX Sp. z o.o. Sp. k. - wykonawcą inwestycji.  

W trakcie spotkania goście mogli wysłuchać wspaniałego głosu i talentu Jagody Urban, młodej mieszkanki naszej gminy oraz zespołu "Póki co".

Wydarzenie poprowadził Pan Szymon Szwed. Wszystkim zebranym jeszcze raz dziękujemy za obecność.

 

Galeria zdjęć

Spotkanie noworoczne 27 Spotkanie noworoczne 26 Spotkanie noworoczne 25 Spotkanie noworoczne 23 Spotkanie noworoczne 22 Spotkanie noworoczne 21 Spotkanie noworoczne 20 Spotkanie noworoczne 19 Spotkanie noworoczne 18 Spotkanie noworoczne 17 Spotkanie noworoczne 16 Spotkanie noworoczne 15 Spotkanie noworoczne 14 Spotkanie noworoczne 13 Spotkanie noworoczne 12 Spotkanie noworoczne 11 Spotkanie noworoczne 10 Spotkanie noworoczne 9 Spotkanie noworoczne 8 Spotkanie noworoczne 7 Spotkanie noworoczne 5 Spotkanie noworoczne 4 Spotkanie noworoczne 3 Spotkanie noworoczne 2 Spotkanie noworoczne 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności