Gmina Lubasz

Spotkali się z Mistrzami Tenisa Stołowego

Ocena 0/5

W czwartek 30 grudnia w lubaskiej Hali Widowiskowo - Sportowej Uczniowski Klub Sportowy Optimum przy współpracy z Polski Tenis Stołowy  i Ministerstwo Sportu i Turystyki  zorganizował projekt pod nazwą ,,Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”.
Wydarzenie to skierowane było do dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Najmłodsi uczestnicy mieli okazje poznać tenis stołowy od podstaw oraz mogli spróbować swoich sił w tej wspaniałej dyscyplinie sportu.
Podczas naszego spotkania na licznie zgromadzone dzieci czekały rozmaite atrakcje m.in. gra pokazowa w wykonaniu Agnieszki Krzyśka zawodniczki I ligowego klubu STELLA ''Niechan'' Gniezno oraz  Dominika Krzyśka - zawodnika II ligowego Klub Rekreacyjno-Sportowy Fairplayce Invest House Plus Poznań.
Po pokazie na dzieci czekała cała moc atrakcji. Wraz z zaproszonymi gośćmi  przygotowaliśmy: wspólny trening, konkursy z nagrodami, zawody sprawnościowe i różne wyzwania związane z tenisem stołowym.
Na zakończenie imprezy najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez PZTS oraz MSiT. Ilość gadżetów i upominków była tak duża, że dzieci z ledwością były wstanie utrzymać je na rękach. Uśmiechów i zadowolenia nie było końca.
W tych trudnych czasach uśmiech dziecka może przesłonić wszystkie trudy życia codziennego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny nasz klub otrzymał możliwość zorganizowania tenisowej akcji promocyjnej.
Warto zaznaczyć, że nie odbyłaby się ona, gdyby nie świetna współpraca z Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszua na czele z Panią Dyrektor Wioletą Zarzeczną za którą serdecznie dziękujemy.
Zarząd UKS OPTIMUM Lubasz

Galeria zdjęć

Spotkanie z mistrzami tenisa stołowego 2 Spotkanie z mistrzami tenisa stołowego 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności