Gmina Lubasz

Słodkości dla przedszkolaków z okazji mikołajek

Ocena 0/5

Dzień 6 grudnia to wśród dzieci zawsze wyczekiwany dzień – mamy przecież Mikołajki. Pomimo braku śniegu za oknem w przedszkolu tradycji stało się zadość i Mikołaj przyniósł przedszkolakom coś słodkiego. Święty Mikołaj niestety nie może być wszędzie, ale ma wielu pomocników. W naszej gminie Mikołajowi pomagali w tak wyczekiwanym dniu Marcin Filoda – Wójt Gminy Lubasz, Andrzej Nowak – radny Rady Gminy Lubasz, którzy odwiedzi przedszkola w Lubasz, Dębem, Miłkowie, i Kamionce. Słodkości od samorządu gminy Lubasz były tego dnia słodkim deserem. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze, a w Lubaszu przedszkolaki zaśpiewały gościom piosenkę. Dla dzieci z pozostałych oddziałów Przedszkola Bajka także trafiły słodkości, zadbały o to nauczyciekli z przedszkola. Wójt zaprosił dzieci, rodziców na otwarcie żłóbka przy urzędzie, odbędzie się ono w dniu 18 grudnia o godz. 14.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Andrzej Łusiewicz

Galeria zdjęć

DSC_0173 DSC_0189 DSC_0218 DSC_0234 DSC_0240 DSC_0245 DSC_0252 DSC_0267 DSC_0272
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności