Gmina Lubasz

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Darczyńców

Ocena 0/5

W imieniu wszystkich Mieszkańców Gminy Lubasz z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierają podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu.

Dzięki Waszej hojności, empatii i otwartym sercom, osoby potrzebujące otrzymują wsparcie, radość i nadzieję, szczególnie w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.

Każdy gest dobroci, każda przekazana pomoc, każda chwila poświęcona drugiemu człowiekowi – ma ogromne znaczenie.

Dzięki Wam świat staje się piękniejszy, a Wasze zaangażowanie jest prawdziwym przykładem, że wspólnota i dobro powracają do nas w najmilszy sposób.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze serca pełne życzliwości i wsparcie, które sprawiają, że magia świąt dociera do wszystkich potrzebujących.

 

Wójt Gminy Lubasz - Marcin Filoda

Przewodnicząca Rady Gminy Lubasz - Elżbieta Nowak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności