Gmina Lubasz

ROZSTRZYGNIĘCIE II ETAPU NABORU DO PROGRAMU KOLEJ+

Ocena 0/5

W związku z zakończeniem II etapu naboru wniosków projektu pn. „Rewitalizacja kolejowego ciągu komunikacyjnego na liniach kolejowych nr 390/236 Czarnków – Rogoźno – Wągrowiec” w odniesieni do „Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej+ do 2028 r.”,  ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów Nr 151/2019 z dnia 03 grudnia 2019 r., uprzejmie informujemy, że złożony Projekt po dokonanej ocenie przez PLK został zakwalifikowany do w/w Programu.   

Galeria zdjęć

DSC_0361 DSC_0365 DSC_0356
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności