Gmina Lubasz

Podziękowania dla emerytów

Ocena 0/5

W urzędzie gminy w Lubaszu  odbyło się uroczyste  spotkanie, na które Wójt Gminy Lubasz zaprosił dwie nauczycielki naszego przedszkola ”Bajka”  w Lubaszu tj. Panią Alinę Czeszyńską oraz Panią Małgorzatę Tonak.  Panie z  końcem czerwca 2022 roku zakończyły pracę  edukacyjno-wychowawczą  z naszymi maluchami  i przeszły na zasłużoną emeryturę.  Pani Alinie Czeszyńskiej oraz Pani Małgorzacie Tonak składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią i pełną zaangażowania pracę na rzecz Przedszkola ”Bajka” oraz na rzecz całego społeczeństwa naszej gminy Lubasz. Dziękując za bardzo owocną  pracę, składamy, również życzenia zdrowia, wielu sukcesów w życiu osobistym, spełnienia wszystkich planów i zamierzeń oraz nieustającej pogody ducha.

 Ryszard Bilski

Galeria zdjęć

Podziękowania dla emerytów 3 Podziękowania dla emerytów 2 Podziękowania dla emerytów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności