Gmina Lubasz

Podsumowanie roku PZHGP sekcja Lubasz

Ocena 0/5
Prężnie działająca lubaska sekcja Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w miniony weekend zebrała się w „Pracowni Sztuka z Natury” aby podsumować kolejny rok swojej działalności.
Spotkanie otworzył Prezes Sekcji Grzegorz Graj. Powitał zaproszonych gości, wśród których byli Wójt Gminy Lubasz Marcin Filoda, Wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek oraz Zygfryd Kozera Przewodniczący Lubaskiej Rady Seniorów. Zaproszeni gościepodziękowali członkom za zaangażowanie w życie społeczne i życzyli dalszych sukcesów. Następnie wręczono puchary oraz nagrody za szczególne osiągnięcia w minionym roku.
Marcin Dudziak
GOK w Lubaszu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności