Gmina Lubasz

Obchody Święta Niepodległości w Przedszkolu „Bajka” w Lubaszu

Ocena 0/5

W dniu 7 listopada 2025 r. Wójt Gminy Lubasz, Pan Marcin Filoda, uczestniczył w uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości, który odbył się w Przedszkolu „Bajka” w Lubaszu.

Podczas wydarzenia dzieci zaprezentowały program artystyczny upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Patriotyczne wiersze, piosenki oraz symbole narodowe zaprezentowane przez przedszkolaków stworzyły pełną powagi, a jednocześnie ciepłą i podniosłą atmosferę.

Pan Wójt podziękował dyrekcji, nauczycielom oraz najmłodszym mieszkańcom naszej gminy za piękne przygotowanie uroczystości oraz za kształtowanie postaw patriotycznych już od najmłodszych lat.

Święto Niepodległości to ważny moment refleksji i pamięci, a udział najmłodszych w obchodach jest wyjątkowym świadectwem ciągłości tradycji i miłości do Ojczyzny.

Galeria zdjęć

przedszkole_apel_1 przedszkole_apel_2 przedszkole_apel_3 przedszkole_apel_4 przedszkole_apel_5 przedszkole_apel_6 przedszkole_apel_7 przedszkole_apel_8 przedszkole_apel_9 przedszkole_apel_10 przedszkole_apel_11 przedszkole_apel_12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności