Gmina Lubasz

Noworoczne spotkanie Nordic Walking Lubasz

Ocena 0/5

W piątek, 30 stycznia 2026 roku odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie klubu Nordic Walking Lubasz.

W wydarzeniu wzięła udział Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Lubasz, pani Żaneta Andrzejewska, która złożyła uczestnikom serdeczne gratulacje i życzenia pomyślności w nadchodzącym roku.

Od kilkunastu lat, właśnie w styczniu, klub organizuje spotkanie świąteczno-noworoczne dla swoich członków. To doskonała okazja do integracji, wspólnych rozmów i spędzenia czasu w przyjaznej, klubowej atmosferze.

Cieszymy się, że lokalne inicjatywy wzmacniają więzi w naszej społeczności.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w podobnych wydarzeniach i wspólnego tworzenia kolejnych wspaniałych spotkań.

Galeria zdjęć

spotkanie_Nordic_Walking_1 spotkanie_Nordic_Walking_2 spotkanie_Nordic_Walking_3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności