Gmina Lubasz

KOLEJNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE W RAMACH PROJEKTU „AKTYWIZACJA SPOŁECZNO ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ”

Ocena 0/5

W czwartek, 15.09.2022r. w ramach projektu „Aktywizacja społeczno zawodowa w Gminie Lubasz” odbyło się kolejne spotkanie integracyjne dla osób uczestniczących w projekcie oraz ich rodzin. Swoją obecnością zaszczycił nas również  Wójt Gminy Lubasz - Pan Marcin Filoda, Ksiądz Proboszcz Maciej Grześ, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Połajewie – Pani Maria Klewenhagen, Prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Port Pan Andrzej Kotwicki, V-ce prezes Pan Ryszard Żabierek, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu - Pani Jadwiga Kazińska z pracownikami socjalnymi ośrodka. Tym razem do wspólnej integracji zaprosiliśmy osoby z  z kilku stowarzyszeń z naszej gminy oraz gmin sąsiadujących:

-  Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Serce Dziecka"

- Stowarzyszenie "Klamra"

- Stowarzyszenie Amazonek, Osób Chorych na Raka, Niepełnosprawnych i Ich Rodzin "Nadzieja"

- Warsztaty Terapii Zajęciowej "CARITAS" Parafii Św. Jana Chrzciciela w Trzciance, również z filia  w Wieleniu

- Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gębicach Stowarzyszenia na rzecz osób psychicznie chorych i niepełnosprawnych intelektualnie "EMPATIA"

- Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych w Połajewie.

Spotkanie zostało zorganizowane pod nazwą „ZNOWU PŁYWAMY” nad jeziorem Dużym w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaszu dzięki gościnności Dyrektora Pana Szymona Szweda oraz wszechstronności jego pracowników, którym serdecznie dziękujemy.  Nawiązywało do corocznej integracji z osobami niepełnosprawnymi pod hasłem „Wózki na pokład”.

Spotkanie było bogate w wiele atrakcji.  Dużą radość sprawiło malowanie twarzy oraz możliwość pływania łodzią po jeziorze. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwał wykwalifikowany ratownik. Niezastąpieni Wolontariusze z Edukacji Lubasz tworzyli balonowe zwierzęta oraz miecze, malowali uśmiechnięte buzie  oraz byli towarzyszami wszystkich zabaw. Pojawił się także Klown, który oczarował wszystkich swoimi sztuczkami i zapraszał do wspólnej zabawy. Za oprawę muzyczna dziękujemy niezastąpionemu Panu Sławomirowi Magdziarz.

Piknikowy charakter spotkania został podkreślony  grillowanymi kiełbaskami przygotowanymi przez wyspecjalizowanego grill mistrza Marcina Dudziaka. Do kawy i herbaty podano pyszne pączki.

Pełne emocji spotkanie przebiegało  w atmosferze wzajemnego szacunku i integracji. Dziękujemy za mile spędzony razem czas.

Pracownicy GOPS w Lubaszu

Galeria zdjęć

AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 12 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 11 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 10 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 9 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 8 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 7 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 6 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 5 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 4 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 3 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 2 AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA W GMINIE LUBASZ 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności