Gmina Lubasz

Dzień Samorządu Terytorialnego

Ocena 0/5
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim obecnym i byłym pracownikom Urzędu Gminy Lubasz, radnym, sołtysom, radom sołeckim i wszsytkim osobom pracującm na rzecz samorządu terytorialnego życzenia pomyślności, satysfakcji 
oraz sukcesów w realizacji prowadzonych przedsięwzięć i niesłabnącego zapału do podejmowania nowych wyzwań.

Dziękujemy za zaangażowanie, wspólną troskę i pracę na rzecz Gminy Lubasz.

Niech kolejne lata naszej współpracy obfitują w liczne sukcesy, niosą satysfakcję z dobrze zrealizowanych zadań
oraz będą szczęśliwe zarówno pod względem osobistym jak i zawodowym.
 
Przewodnicząca Rady Gminy, Żaneta Andrzejewska
Wójt Gminy Lubasz, Marcin Filoda

Galeria zdjęć

Grupa ludzi radnych  ubranych odświętnie, ustawionych do zdjecia pamiątkowego PRacownicy Urzędu Gminy w Lubaszu, kobiety i mężczyźni stoja na schodach przed wejściem do butynku. Pozuja do zdjecia grupowego. Cześć osób trzyma w dłoni różę oraz teczkę z życzeniami.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności