Gmina Lubasz

Dzień Pracownika Socjalnego

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, Święta Pomocy Społecznej, życzę wszystkim przedstawicielom tej służby
siły, determinacji i satysfakcji płynącej ze wspierania potrzebujących.
Składam serdeczne podziękowania za pracę, poświęcenie i gotowości niesienia pomocy.
Życzę, aby każdy dzień przynosił Państwu poczucie zadowolenia i satysfakcji, a nagrodą za trud i wysiłek
niech będzie szacunek społeczny i wdzięczność osób, którym pomagacie.

Wójt Gminy Lubasz, Marcin Filoda

Przewodnicząca Rady Gminy, Żaneta Andrzejewska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności