Gmina Lubasz

Dzień Pracownika Socjalnego w Lubaszu

Ocena 0/5

21 listopada z okazji obchodzonego Dnia Pracownika Socjalnego Wójt Gminy Lubasz wraz z Panią Sekretarz oraz Panią Skarbnik uroczyście złożyli życzenia Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy w Lubaszu oraz podziękowali za ich codzienną pracę wykonywaną na rzecz drugiego człowieka.  
Dziękujemy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaszu.

Galeria zdjęć

Dzień Pracownika Socjalnego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności