Gmina Lubasz

Dzień Kobiet w gminie Lubasz

Ocena 0/5

Przepiękna muzyczna podróż, w którą zabrał uczestników Mariusz Kalaga wraz z zespołem, miała miejsce w niedzielę 5 marca, w hali widowiskowo – sportowej. Tradycją są w Lubaszu wydarzenia kulturalne organizowane z okazji Dnia Kobiet. W tym roku na scenie wystąpili artyści, których nie trzeba przedstawiać, a licznie zgromadzona publiczność bawiła się w rytm największych przebojów wokalisty.
Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od życzeń wójta Gminy Lubasz Marcina Filody i wręczenia kwiatów, dla wszystkich obecnych kobiet. Koncert jako impreza kulturalna, nawiązuję do organizowanych jeszcze przed pandemią w lubaskiej hali eventów. Mariusz Kalaga wraz z zespołem, zabrał wszystkich w muzyczną podróż, w rytm swoich największych hitów. Wśród widzów większość stanowiły panie, chociaż panowie bawili się równie dobrze. Słowa podziękowania kierujemy w stronę instytucji i osób zaangażowanych w organizację. Dziękujemy administratorowi obiektu i pracownikom Szkoły Podstawowej w Lubaszu, Gminnemu Zakładowi Komunalnemu, Samorządowi Gminy Lubasz oraz firmie zapewniającej technikę estradową. Wszystkim kobietom raz jeszcze, składamy życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności, z okazji ich święta.
Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

Galeria zdjęć

Dzień Kobiet w gminie Lubasz 9 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 8 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 7 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 6 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 5 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 4 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 3 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 2 Dzień Kobiet w gminie Lubasz 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności