Gmina Lubasz

Dwa złote medale i awans na Finał Województwa!

Ocena 0/5

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu była organizatorem DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW REJONU PILSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM. Dnia 24.11.2021r. odbyły się Igrzyska Dzieci, a 26.11.2021r. Igrzyska Młodzieży.

Miło nam poinformować, iż w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi), zespoły dziewcząt i chłopców PSP Lubasz zdobyły złote medale, uzyskując tym samym prawo startu w finale wojewódzkim.

W kategorii Igrzysk Młodzieży (roczniki 2008 i 2007) nasze zespoły zajęły - dziewczęta IV a chłopcy VI miejsca.

Składy zespołów:

Dziewczęta Igrzyska Dzieci – Kalina Żaczek, Lena Żwawiak, Maja Żwawiak.

Chłopcy Igrzyska Dzieci – Karol Filoda (najmłodszy zawodnik turnieju), Szymon Kościółek, Marcin Żwawiak

Dziewczęta Igrzyska Młodzieży - Gabriela Ozorkiewicz, Róża Korczyc, Monika Kowal.

Chłopcy Igrzyska Młodzieży - Eryk Grenda, Oskar Fąferek, Julian Głowacki.

W organizacji turnieju pomagali uczniowie klasy sportowej (8a), którzy wzorowo pełnili rolę sędziów stolikowych i sędziów protokolantów.

Uczniowie naszej szkoły startujący w Igrzyskach Dzieci, trenują na co dzień w UKS Optimum Lubasz. Dziękujemy Panu Bartłomiejowi Turkowi za udostępnienie klubowego sprzętu (stoły, siatki, liczydła) pomogło nam to przeprowadzić zawody na najwyższym poziomie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zespół WF

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności