Gmina Lubasz

Barbórkowe świętowanie w gronie seniorów

Ocena 0/5

„Gdzie Barbórek sześć…”. Zmodyfikowany fragment znanego powiedzenia mógłby sugerować, że „brakowało jedzenia”. Nic bardziej mylnego.

Członkinie i członkowie Klubu Seniora SŁONECZKO przygotowali miłą uroczystość imieninową dla sześciu pań o imieniu Barbara.

Nie zabrakło serdecznych życzeń, kwiatów, okolicznościowych medalionów, a także słodkich przekąsek, napojów i lekkich kanapek.

Było wspólne „sto lat” i radosne śpiewy z zespołem BORÓWCZANKI. Naprawdę było i co zjeść, i przyjemnie spędzić czas.

Solenizantkom składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

Barbara i Zygfryd Kozerowie

Galeria zdjęć

Barbórka_1 Barbórka_2 Barbórka_3 Barbórka_4 Barbórka_5 Barbórka_6 Barbórka_7 Barbórka_8 Barbórka_9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności