Gmina Lubasz

AKCJE CHARYTATYWNE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZSL W GORAJU

Ocena 0/5

W miniony czwartek tj. 19.12.2024r. przybyli do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu uczniowie Zespołu Szkół Leśnych im. Inż. Jana Kloski w Goraju wraz z opiekunami Panią Agnieszką Filodą oraz Panem Pawłem Strawą. Były to wyjątkowe odwiedziny, ponieważ przekazali pięknie zapakowane prezenty dla naszych podopiecznych. 
Pomoc pochodziła z środków pieniężnych zebranych wśród uczniów, którzy okazali wielkie serce i w ten sposób uzbierali kwotę 6.000,00 zł. Dzięki tej okazałej sumie zakupili 13 paczek świątecznych oraz opał dla najuboższych rodzin z terenu Gminy Lubasz. 
A u obdarowanych osób miłe zaskoczenie mieszało się na przemian ze wzruszeniem i szczęściem.
Wójt Gminy Lubasz Pan Marcin Filoda wraz z Kierownikiem GOPS Panią Wiolettą Surmą wręczyli drobne upominki w ramach podziękowania.

Galeria zdjęć

Preznty od Goraja Prezenty od Goraja
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności