Gmina Lubasz

Spotkanie w sprawie obwodnicy Lubasza i Czarnkowa

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym odbyło się w Urzędzie Gminy Lubasz kolejne spotkanie dotyczące planu budowy obwodnicy miasta Czarnkowa i Lubasza. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Lubasz – Marcin Filoda oraz radni sejmiku województwa wielkopolskiego: Mirosława Rutkowska – Krupka i Adam Bogrycewicz. Tematem dzisiejszego spotkania było omówienie trasy przebiegu przyszłej obwodnicy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności