Gmina Lubasz

Szkolenie żołnierzy Terytorialnej Służby Wojskowej

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

w związku z planowanym szkoleniem programowym żołnierzy 122. batalionu lekkiej piechoty w Dolaszewie, zgodnie z wytycznymi wyższych przełożonych, informujemy o szkoleniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej na terenie gminy Lubasz oraz gminy Czarnków w dniach 29-30 listopada 2025 r. 

Zajęcia będą się odbywały w rejonie gminy Lubasz i gminy Czarnków oraz terenach należących do okolicznych Nadleśnictw.

W trakcie szkolenia mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym, natomiast nie wystąpią zagrożenia życia i zdrowia dla lokalnej ludności, mogą być użyte środki pozoracji pola walki z zachowaniem największych względów bezpieczeństwa.

Zajęcia nie będą generować konieczności angażowania środków finansowych ze strony samorządu lokalnego i administracji państwowej.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach prowadzonych ćwiczeń.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności