Gmina Lubasz

15-lecie Stowarzyszenia "Nadzieja" – wyjątkowy jubileusz

Ocena 0/5

W sobotę, 26 kwietnia br., odbył się jubileusz 15-lecia Stowarzyszenia Amazonek oraz Osób Chorych na Raka "Nadzieja". Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, wspomnień i wdzięczności za wspólnie przebyte lata.

Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć:
Wójta Gminy Lubasz – pana Marcina Filodę,
Przewodniczącą Rady Gminy Lubasz – panią Elżbietę Nowak,
Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury – pana Szymona Szweda,
oraz rehabilitantkę współpracującą ze stowarzyszeniem – panią Barbara Dąbkowska

Podczas jubileuszu zaprezentowano wystawę zdjęć dokumentujących działalność Stowarzyszenia na przestrzeni lat. Uczestnicy mogli wpisać się do księgi pamiątkowej oraz oddać hołd osobom, które odeszły, gdzie symbolicznie świeciło się światło pamięci.

Serdeczne podziękowania kierujemy do KGW Lubaskie Jednorożce za przygotowanie poczęstunku, który umilił wspólne świętowanie.
Dziękujemy wszystkim za obecność, wsparcie i piękne słowa.

Stowarzyszenie Amazonek, osób chorych na raka Nadzieja  

Galeria zdjęć

15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 1 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 2 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 3 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 4 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 5 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 6 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 7 15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja 8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności