Gmina Lubasz

Dzień Samorządu Terytorialnego

Ocena 0/5

27 maja to Dzień Samorządu Terytorialnego upamiętniający pierwsze wybory samorządowe w III RP, które odbyły się 27 maja 1990 roku. 

To swoiste święto wszystkich lokalnych i regionalnych wspólnot. Warto sobie uświadomić, że ostatnie 32 lata to wielki wkład samorządów w pozytywne zmiany w naszej ojczyźnie. Samorządy są  ludzi, bliżej ludzkich spraw i dlatego potrafią bardziej roztropnie, rozsądnie i efektywnie rozwiązywać problemy, tworzyć programy i je z całą konsekwencją realizować.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim obecnym i byłym pracownikom samorządowym, radnym, sołtysom najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Dziękujemy za tworzenie otwartych na potrzeby mieszkańców przyjaznych struktur. 
Sukces i powodzenie projektów realizowanych przez władze samorządowe wynikają bowiem ze współpracy z mieszkańcami i ze wspierania oddolnych inicjatyw społecznych. Wierzymy, że praworządność, demokracja i dobro lokalnej społeczności będą nadal wyznaczały dalszą drogę naszej gminy. Rozwój samorządności wymaga wielu starań i dialogu.
Dlatego życzymy Państwu wytrwałości w pracy i wszelkiej pomyślności. Mamy nadzieję, że uda się pomyślnie zrealizować wszystkie zaplanowane inwestycje, a zadowolenie mieszkańców będzie największą nagrodą za ciężką pracę.

Przewodnicząca Rady Gminy, Żaneta Andrzejewska

Wójt Gminy, Marcin Filoda

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności